lt

Susitikimas su aktore Nijole Narmontaite

Konferencijų salė

Gruodžio 12 d. (pirmadienį) 18 val. Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Konferencijų salėje svečiuosis aktorė Nijolė Narmontaitė su savo naująją knyga "Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai. Knyga Nr. 3"

Galėsite įsigyti autorės knygų.

Humoro karalius satyrikas Michailas Žvaneckis yra pasakęs: „Jei tamsią praeitį sumaišysime su šviesia ateitimi, turėsime pilką dabartį." Garantuoju, kad skaitydami labai spalvingas, juokingas, žaismingas istorijas iš praeities, tikrai praskaidrinsite pilką dabartį ir pripildysite ją šviesos.

Ši knyga - ne tik apie aktorius bei režisierius, bet ir apie Jus, žiūrovai ir gerbėjai. Mielieji, mums, aktoriams, tikrasis Jūsų meilės ir ištikimybės įrodymas - pilnos salės, o didžiausia dovana - Jūsų aplodismentai. Ir spengianti tyla po rimto spektaklio - neįkainojama dovana. Ir Jūsų ašaros, ir juokas, ir nuoširdus laiku ištartas geras žodis.

Tik ne abejingumas, tik ne apatija...

Sakoma: „Kas ima, tas pripildo delnus, kas duoda, tas pripildo širdis." Perfrazuočiau šį posakį taip: „Atiduodami mums savo meilę, pripildote savo širdis, bet kartu ir mūsiškes, nes meilę galima priimti tik širdimi." Ir ši knyga - apie pripildytas širdis. Be Jūsų mes esame niekas, mūsų profesija be atsako - nieko verta. Gerai, kad esate - subtilūs, jautrūs, pakantūs...

Mylim Jus, gerbiam ir vertinam.

Maloniai kviečiame

austr
Gyvoji krašto enciklopedija
Knygų Kalėdos
Knygos per penki TV
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
skaitymo festivalis
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Mickevičiana